Mecanic Utilaje Agricole

LOYALIA Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Creaza planul de mentenanta preventiva pentru echipamentele din teren;
- Responsabil pentru reparatiile utilajelor folosite in operatiuni agricole;
- Planifica bugetul pentru achizitionarea pieselor de schimb.

CERINTE

- Absolvent facultate sau liceu tehnic;
- Experienta similara in domeniu de minim 2 ani;
- Persoana organizata;
- Disponibilitate pentru deplasari in regiune.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala;
- Cursuri de perfectionare continua;
- Pachet salarial atractiv.

Loyalia Romania recruteaza pentru Monsanto, companie multinationala din domeniul agribusiness, pentru locatia Sinesti.

Loyalia Romania este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie. Noi suntem interesati de oamenii din spatele CV-urilor si de potentialul lor de evolutie. Privind permanent spre viitor, noi punem bazele reusitelor de maine.