Mecanic Stivuitoare - Bucuresti

Terra Romania Utilaje de Constructii srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea service-ului si reviziei echipamentelor de stivuit
- efectueaza diagnoza si constata defectiunea utilajelor
- remedieaza defectiunea utilajelor

CERINTE

- Studii de specialitate (scoala profesionala in domeniul mecanic)
- Experienta anterioara de cel putin 2 ani pe o pozitie similara
- Permis conducere categoria B
- Persoana dinamica si cu initiativa, capabila sa lucreze in echipa
- Domiciliul in Bucuresti sau in imprejurimi

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Conditii de lucru excelente

Terra România Utilaje de Constructii (www.terra-world.com), societate cu capital integral austriac, reprezint¿ concernul Industrie Holding, prezent in 12 tari din Europa Centrala si de Est.

Terra, lider pe piata de buldoexcavatoare din Romania, comercializeaza utilaje de constructii, macarale montate pe autocamioane si echipamente pentru depozite, fiind reprezentanta unor marci de renume, cum ar fi JCB, Palfinger, Nissan, Crown.

Firma noastr¿ aduce al¿turi de performan¿a ¿i calitatea produselor, un pachet complet de servicii care are ca scop realizarea în condi¿ii optime a achizi¿iilor ¿i a exploat¿rii echipamentelor noastre.