Mecanic si ucenic mecanic

MDI DOCTORUL AUTO

Job expirat

RESPONSABILITATI

-lucrari specifice de reparatii mecanice ,electrice si mentenanta auto pentru autoturisme, autoutilitare si camioane (articulatii, frane, suspensii, motoare, cutii de viteza, ambreiaje, distributii, etc.)
-diagnoza auto - testare computerizata

CERINTE

- orientat spre construirea unei cariere
- foarte muncitor, rezistent la stres
- abilitatea de a-si atinge obiectivele.
- om de echipa
- fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte cu fosti clienti, angajatori.

Doctorul Auto face parte din reteaua de service-uri auto AD Garage si Doctor Auto, alaturi de care ne-am propus sa oferim servicii de calitate pentru toate buzunarele. Avem echipamente de diagnosticare de ultima generatie, suntem rapizi, dispunem de personal calificat cu o conduita ireprosabila si avem un principiu de business simplu – sa oferim partenerilor nostrii ce vor, cand vor !

In contextul actual impus de situatia economica dificila prin care trece Romania, este foarte important sa repari si sa optimizezi un autoturism pentru a functiona mai mult, pentru a consuma mai putin, pentru a va amortiza cheltuielile cat mai repede. De aceea Doctorul Auto va ofera servicii de calitate la pretul corect.