Mecanic reparatii utilaje de constructii

Team Utilaje SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerintele de baza ale postului:
- Specializari: mecanic intretinere utilaje , tehnician electromecanic, mecanica auto;
- Experienta practica minim 4 ani
- Foarte bune cunostinte de intretinere si reparatii instalatii hidraulice/mecanice / electrice
- Experienta in diagnoza computerizata
- Experienta in domeniul reparatiilor utilajelor CASE, NewHolland, Komatsu, JCB, Libherr Volvo, CAT, Wirtgen, Dynapac reprezinta un avantaj
- Carnet de conducere categoria B (categoria C constituie avantaj)
- Cunoasterea limbii engleze tehnice la nivel mediu
- Cunostinte operare MsOffice
Obiectivele de baza ale postului:
- Executarea interventiilor de diagnosticare si reparatie a utilajelor de constructii
- Identificarea pieselor de schimb necesare raparatiei utilajelor de constructii

CERINTE

Abilitatile si competentele de baza ale postului:
- Capacitatea de a lucra individual
- Abilitati de comunicare
- Disponibilitate pentru deplasari zilnice (50% din programul de lucru )
- Capacitate de citire si interpretare scheme hidraulice si electrice
- Abilitate in remedierea defectelor hidraulice/mecanice/electrice la utilajele de constructii
- Abilitate de a lua decizii rapide si de a-si asuma responsabilitatea acestora
- Asigurarea prin atitudine a bunei imagini a societatii

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu
- Cadru de lucru dinamic si profesionist
- Program de instruire si dezvoltare permanentã
- Salariul fix pentru perioada de proba (2 luni). Dupa perioada de proba se ofera si bonus in functie de performante si de realizarea indicatorilor de performanta.
- Punct de lucru in Bucuresti, sect.2

Companie din Bucuresti ce activeaza in domeniul reparatiilor utilajelor de constructii