Mecanic/lacatus/electrician- comercializare, montaj si intretinere utilaje si echipamente de service auto

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiective principale:
-montaj, instalare, punere in functiune, instruire operatori, service si intretinere, reparatii pentru; echipamentele si utilajele importate si comercializate;
-asigurarea satisfactiei clientilor prin cunoastere tehnica, receptivitate, operativitate si lucrari de calitate.

Activitati:
-pregatire tehnica permanenta pentru cunoasterea echipamentelor si utilajelor oferite si comercializate;
-realizarea unor instalatii si confectii mecanice / electrice in vederea amplasarii utilajelor complexe;
-livrare si instalare a utilajelor si echipamentelor la beneficiari;
-montare, instalare si punere in functiune a echipamentelor si utilajelor la beneficiari
-instruirea operatorilor beneficiarului pentru utilizarea si intretinerea echipamentelor
-intretinere si reparare a echipamentelor comercializate sau similare existente la clienti

CERINTE

- Calificare in meseriile de mecanic / lacatus / electrician;
- Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara;
- Carnet de conducere (B) plus experienta;
- Spirit practic dezvoltat;
- Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Dornic sa invete lucruri noi;
- Foarte muncitor, capacitate de efort fizic, rezistent la stress;
- Dinamic, energic, Disponibil pentru deplasari frecvente, de scurta sau mai lunga durata.

BENEFICII OFERITE

- Salariu brut+ bonuri de masa+ ore suplimentare platite+ diurna pentru deplasare+ contract de munca;
- posibilitati reale de promovare

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.