Mecanic Auto Service Sector 3

DOCTOR AUTO DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

F5Auto.ro angajeaza mecanic auto cu experiență pentru service auto multimarca in zona Vitan.
Responsabilitati:
- preluarea de la clienti a masinilor venite in service
- inspectarea masinilor in vederea identificatii eventualelor probleme
- comunicarea clientilor/sefului de service a defectelor constatate si propunerea de solutii
- executarea lucrarilor alocate de catre seful de service
- executarea de lucrari de mecanică (revizii, frâne, direcție, suspensii, distribuții, ambreiaje etc)

CERINTE

- experiența minim 5 ani
- diploma/certificat de calificare
- profesionalism, seriozitate, atenție, punctualitate
- orientare catre client, amabilitate
- spirit de echipa
- capacitate de analiza și de soluționare a problemelor
- dorinta de dezvoltare și deschidere la nou
- constituie un plus - cunoștințe de diagnoză computerizată, cunoștințe de electrică.

BENEFICII OFERITE

- Salariu negociabil

DESCRIEREA FIRMEI

Magazin online & Service auto multimarca.