Mecanic auto - New Holland

Protruck Echipamente Constructii

Job expirat

RESPONSABILITATI

- desfasurarea activitatilor de reparatii si intretinere post – vanzare pentru echipamentele de constructii New Holland;
- cunoasterea si respectarea proceselor tehnologice privind lucrarilor de intretinere si reparatii;
- utilizarea in mod corect a AMC-urile si SDV-urile pentru lucrarile de intretinere si reparatii.

CERINTE

- studii medii in domeniu (studii de specialitate – avantaj);
- experienta in domeniu - avantaj;
- permis categoria B;
- persoana sociabila, dinamica.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- lucru intr-o echipa dinamica si motivata de rezultate;
- programe de training de specialitate.

Aflate in plina evolutie, companiile PROTRUCK isi dezvolta echipa!
Domeniile in care ne desfasuram activitatea sunt:

1. Protruck – management si consultanta pentru celelalte companii din cadrul grupului;
2. Protruck Vehicule Comerciale - distribuitor autorizat Iveco
3. Protruck Motoare Industriale - distribuitor autorizat Fiat Powertrain
4. Protruck Echipamente Constructii – distribuitor autorizat New Holland Construction Equipment
5. Protruck Vehicule Rulate – distribuitor vehicule rulate
6. Protruck Asigurari – broker de asigurari

Daca vrei sa ne cunosti mai bine, acceseaza www.protruck.ro.