Mecanic auto / Electromecanic (2 posturi)

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa lucrarile de reparatie a camionului si operatiunile sub indrumarea maistrului si respectand standardele impuse de fabrica
- Ridica piesele de schimb necesare din magazie conform procedurilor existente
- Executa cu profesionalism lucrarile incredintate
Service si reparatii la sistemul de rulare auto si sistemul de franare

CERINTE

- Calificare Mecanic auto/Calificare Electrician auto
- Experienta in service auto ca mecanic/eletromecanic minim 1 an
- Permis de conducere categoria B si C(de preferat)
- Cunostinte tehnice legate de sistemele de pe autocamioane(avantaj)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant(inclusiv asigurare medicala)
- Training de produs primele 6 luni
- Derularea activitatii intr-un mediu organizat si bazat pe responsabilitate, la inalte standarde occidentale

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.