MECANIC AUTO

NORAUTO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Mecanici auto pentru centrul Norauto care se va deschide in curand in zona Militari, langa Centrul Comercial Carrefour.

- Efectueaza reparatii pe diferite marci de automobile;
- Executa lucrarile in conformitate cu standarde de calitate utilizate la nivel international.

CERINTE

- Calificare in domeniul mecanic sau electric auto;
- Experienta in domeniu minim 1 an;
- Cunostinte tehnice solide;
- Experienta in interventii rapide pe mai multe marci de masini – prezinta avantaj;
- Responsabil;
- Spirit de echipa;
- Dorinta de dezvoltare profesionala si acumulare de noi cunostinte.

BENEFICII OFERITE

- Pachet financiar atractiv
- Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie cu mai bine de 35 de ani experienta in domeniul reparatiilor auto multi-marca.

Norauto este una din cele mai mari companii la nivel european, cu o experienta de mai bine de 35 de ani in servicii de intretinere masini si vanzari de piese auto. Suntem prezenti in peste 11 tari si avem peste 1000 de centre care reunesc peste 10 000 de colaboratori.
Prin calitatea echipelor noastre am devenit un partener de incredere pentru clientii nostri, oferindu-le servicii prompte si moderne.
Vino sa construim impreuna acest succes si in Romania. Cautam oameni pasionati de munca lor, orientati spre clienti si care isi doresc sa se dezvolte profesional.
Alatura-te echipei noastre de profesionisti! Noi iti oferim un mediu de lucru performant si ne vom ocupa de formarea ta profesionala.