Mecanic Auto

Executive Fleet Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Calificare in domeniul mecanic auto;
- Experienta relevanta in interventii pe mai multe marci de masini;
- Cunostinte tehnice auto solide;
- Responsabil;
- Spirit de echipa;
- Dorinta de dezvoltare profesionala si acumulare de noi cunostinte.

CERINTE

- Efectueaza revizii si reparatii pe diferite marci de automobile
- Executa lucrarile in conformitate cu standarde de calitate solicitate de producator
- Executa interventiile pe masini cu respectarea termenelor de predare a masinilor catre clienti.
- Responsabil pentru calitatea tehnica a reparatiilor efectuate
- Respecta instructiunile venite de la Seful de Atelier

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)Salariu si beneficii conform rezultatelor obtinute.

Zona Baneasa
Decontare transport

Executive Fleet Management SRLeste o companie cu experienta de 5 ani in piata serviciilor auto din Romania.Prin nivelul ridicat al serviciilor nostre am devenit un partener de incredere pentru clientii nostri. Echipele nostre sint in continua dezvoltare pentru a asigura cel mai inalt standard pe piata serviciilor auto din Romania.
In cadrul companiei noastre exista si service-ul Fast Garage care efectuateaza servicii de mecanica, electrica, diagnoza computerizata, geometrie roti, vulcanizare, depozitare anvelope.