Mecanic Atelier in Departamentul de Agricultura

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa efectueze asamblarea, pregatirea si punerea in functiune a masinilor si a echipamentelor.
- Sa asigure depanarea utilajelor la atelier.
- Sa puna diagnosticul si sa propuna solutii Responsabilului SAV pentru punerea in functiune a materialelor.

CERINTE

- Studii tehnice in domeniile mecanica, electronica, masini agricole
- Experienta in domeniul intretinerii si reparatiei de utilaje constituie avantaj;
- Persoana serioasa si dornica de munca

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Cadru de lucru dinamic si profesionist
- Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu

Vor fi contactati doar candidatii selectati pentru interviu.

IPSO SA, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Automobile Renault, Dacia si Nissan
Renault Trucks
Utilaje Agricole John Deere, Kuhn si Westfaliasurge
Mai mult de 500 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in servciul clientilor sai.