Marochiner, Cusator, Lucrator la masina de cusut, Croitor, Confectioner

Kinderfun Soft Play

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
* Experienta minim 12 luni ani post similar.
* Dornic sa invete, implicat in activitatea pe care o desfasoara.
* Viteză de lucru, indemânare, seriozitate.
* Experienţă cu maşini de cusut industriale (liniare)

CERINTE

Descrierea jobului:
Angajam lucrator la masina de cusut pentru realizarea de huse pentru: saltele, cuburi, forme, etc ...

* Realizeaza activitati specifice fazei finale, de incheiat.
* Cusut fermoar, scai si incheiat.
* Materialele folosite sunt gen prelata, fas si imitatie de piele.
* Se luceaza si cu parti mari de cusut, drept si in margine. (2metri+)
* Se asigura formare pentru fiecare faza de productie.

Punct de lucru:
* Fabrica Antilopa / Soseaua Dudesti-Pantelimon Nr.44 / Cladirea Prefin – Parter – Pavilion Administrativ / Sector: 3 / Bucuresti

Transport in comun:
*Metrou
*Ratb: 102 , 104 , 246, 655, N101

Descrierea companiei:
Kinderfun™ Soft Play© Romania | Producator de echipamente si jucarii profesionale Soft Play.
Prima firma din Romania care produce echipamente si jucarii soft play dedicate locurilor de joaca, scolilor, gradinitelor sau pentru acasa. Lucram cu locuri de joaca unde testam toate produsele comercializate de catre noi si ne asiguram ca indeplinesc sau chiar depasesc standardele internationale. Ecologie si protectia mediului: facem noi eforturi pentru a utiliza procese si materiale care ajuta la protejarea mediului inconjurator.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
* Program flexibil.
* Part time / Full time.
* Spatiu de lucru curat, nou.
* Masini industriale noi.
* Salariu atractiv.

Kinderfun™ Soft Play© Romania | Producator de echipamente si jucarii profesionale Soft Play

Prima firma din Romania care produce echipamente si jucarii soft play dedicate locurilor de joaca, scolilor, gradinitelor sau pentru acasa. Lucram cu locuri de joaca unde testam toate produsele comercializate de catre noi si ne asiguram ca indeplinesc sau chiar depasesc standardele internationale. Ecologie si protectia mediului: facem noi eforturi pentru a utiliza procese si materiale care ajuta la protejarea mediului inconjurator. Amenajare loc de joaca interior pentru copii, producator echipamente soft play si producator de jucarii profesionale.