marketing / vanzari

BFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

OBIECTIVELE ACTIVITATII:
Derularea unei activitati profesioniste, derularea optima a proiectelor
Cresterea profitului si a volumului de vanzare al firmei
Castigarea de noi clienti

ACTIVITATI / SARCINI
Indeplinirea obiectivelor de vanzare / negociere / marketing
Bussiness development

CRITERII DE EVALUARE A ACTIVITATII DVS.:
Rezultatele obtinute (diponibilitatea de a depune eforturi sustinute pentru realizarea sarcinilor si finalizarea corecta si completa a contractelor Atitudinea, nivelul de motivare
Numarul de erori din activitate
Competenta
Nivelul de cunostinte, capacitatea de invatare rapida

CERINTE

Rezistenta la stres;
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
NU este necesara experienta anterioara
Aspect fizic placut
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent / tenace. Creativ, cu initiativa
Dinamic energic, nivel ridicat de energie. Disponibil sa calatoreasca
Optimist, psihic excelent, stare de sanatate impecabila

Pentru inceperea trainingului initial, format dintr-o echipa de 10 oameni, mai avem nevoie de 4 persoane de sex feminin, si doua de sex masculin. Selectia se va face pe baza unui concurs.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, orientata pe rezultate
Avantajul obtinerii unei experiente valoroase si a unui training de pregatire bazat pe profesionalism si informatii valoroase
Castiguri substantiale, peste asteptari, raportate la nivelul de pregatire absolvit

parte a unui important grup de firme cu puncte de desfacere si retele de distributie pe tot teritoriul tarii