MARKETING SPECIALIST

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza MARKETING SPECIALIST pentru clientul sau - Companie Imobiliara Multinationala.

Responsabilitati:
Realizarea planurilor de marketing pe proiecte imobiliare si implementarea acestora;
Studierea si identificarea tendintelor pietei;
Participarea la stabilirea mixului de marketing pentru fiecare dintre produsele firmei;
Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu presa;
Redactarea articolelor si comunicatelor de presa;
Coordonarea de evenimente: targuri nationale si internationale de profil, expozitii, etc;
Realizarea campaniilor de publicitate si imagine;
Stabilirea segmentului de piata aferent diferitelor proiecte imobiliare.

CERINTE

Minim 3 ani experienta in marketing;
Experienta in domeniul imobiliar / constructii constituie un avantaj;
Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
Bune cunostinte operare PC;
Creativitate, imaginatie, perseverenta, initiativa;
Orientare catre rezultat.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Oportunitati de dezvoltare a carierei;
Expunere internationala;
Participarea la programe de trainunguri si dezvoltare locale si internationale.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: cv@qhr.ro