MARKETING & SALES MANAGER

DYNAMIC HUMAN RESOURCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se preocupa de strategia de vanzare a companiei pentru clientii key-account;
- Se ingrijeste de constructia imaginii firmei si a produselor promovate de aceasta;
- Evalueaza continuu cerintele pietei, stabileste obiectivele de lucru;
- Intocmeste planul anual de marketing si vanzari;
- Coordoneaza punerea in aplicare a planului de marketing si vanzari;
- Coordoneaza activitatea de marketing (ATL, BTL)
- Creeaza si dezvolta relatii cu clientii;
- Intocmeste rapoarte in ceea ce priveste activitatea de marketing si vanzari;

CERINTE

- Experienta in marketing si vanzari in domeniul fmcg
- Studii superioare finalizate
- Cunostinte foarte bune de marketing si vanzare
- Limba engleza - nivel avansat
- Cunostinte foarte bune operare PC
- Permis de conducere categoria B
- Dorinta puternica de a dezvolta o cariera in domeniul promovarii si vanzarii produselor de larg consum
- Abilitati foarte bune de comunicare si interrelationare personala
- Orientat spre rezultate,
- Responsabil si proactiv,
- Initiativa
- Gandire strategica
- Loialitate
- Aptitudini dovedite de vanzare, de promovare

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Automobil
- Telefon mobil
- Posibilitati de crestere profesionala

Companie internationala cu o experienta vasta in productia si distributia de bunuri de larg consum doreste sa angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Marketing & Sales Manager.
De asemenea, ajutam managerii si grupurile de munca oferindu-le servicii de:
Diagnoza Organizationala
Program de Evaluare a Performantelor Angajatilor
Team Building