Marketing&Sales Manager

2M Suport Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prezentarea si promovarea serviciilor, produselor si pachetelor companiei , inaintarea ofertei catre clientii potentiali si existenti ;
-asigura calitatea serviciilor de vanzare ;
-propunerea si implementarea strategiei de vanzari pe zona alocata ;
-consiliaza clientii cu privire la produsele companiei ;
-incheierea, monitorizarea, respectarea termenelor contractelor ;
-creeaza si dezvolta relatii cu clientii, identifica metode de fidelizare a clientilor
-pregateste materiale promotionale si deruleaza activitati de reclama si publicitate ;
-creeaza si implementeaza strategiii si politici de fidelizare a clientilor ;
-intocmeste cu echipa proprie calendarul de evenimente ;

CERINTE

-experienta in telecomunicatii, IT&C - avantaj;
-limba engleza nivel avansat;
-studii superioare;
-persoana responsabila, comunicativa, perseverenta;
-abilitati de negociere;

BENEFICII OFERITE

-pachel salarial atractiv+bonusuri;

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare de personal