Marketing & PR representative

SC ELYZEE & TERNES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salonul de infrumusetare Elyzee, angajeaza in regim part time- 4 h/zi- pentru activitatea de marketing si PR.
Salonul se afla in zona Kaufland/ Sereno- Obor, Colentina. Mijloace de transport:
metrou( Bucur Obor), tramvai 21, 16, 36, autobuz 182, 282, 101, 143, 682, troleibus 66

Descriere job:
- intocmirea bazei de date de clienti activi
- reactivare clienti
- campanii de atragere de noi clienti
- creare de oferte si promotii impreuna cu managerul si personalul salonului
- transmiterea ofertelor
- actualizare FB si site

CERINTE

- seriozitate
- spirit de initiativa
- comunicativitate/ relationare la nivel ridicat
- creativitate
- perseverenta

BENEFICII OFERITE

Benficii
- salariu fix
- program flexibil
- telefon de serviciu
- laptop + stik internet
- gratuitati si reduceri la serviciile oferite de salon
- colectiv tanar, mediu de lucru relaxat

Salonul Elyzee, ofera servicii de cea mai buna calitate in domeniul beauty, de mai bine de 6 ani