Marketing Officer (REAL ESTATE Presentations Editor)

Perform Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Colecteaza si selecteaza materialele necesare: date tehnice, descriere, fotografii.

- Redacteaza prezentari ale proprietatilor in POWER POINT, pentru a fi incarcate in newsletter sau pentru a fi trimise / prezentate clientilor.

- Creeaza si trimite newslettere catre clienti.
- Posteaza prezentarile pe site-ul companiei, actualizeaza periodic site-ul.

- Redacteaza, pregateste materiale promotionale pentru participarea la targuri, evenimente, etc.

- Mentine legatura cu mass-media.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv.

- Oportunitati de cariera.

- Mediu de lucru profesionist, intr-una dintre cele mai importante agentii imobiliare din Bucuresti.

CERINTE

- Buna intelegere si cunoastere a domeniului imobiliar.

- Cunostinte bune de MS Office, cu precadere WORD si POWER POINT.

- Capacitatea de a selecta informatiile specifice si de a redacta prezentarea unei proprietati imobiliare.

- Flexibilitate. Dedicare. Deschidere.

- Buna intelegere a nevoilor clientului.

- Creativitate.

- Eficienta. Organizare.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de resurse umane