Marketing Manager - departament vanzari

CATAVENCU S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea unei relatii optime cu agentii de advertising si clientii de advertising;
- realizarea de analize de piata;
- realizarea de newslettere;
- realizarea de prezentari.

CERINTE

- studii superioare sau in curs de finalizare (jurnalism/litere reprezinta un avantaj);
- cunoasterea avansata a pachetului Office: Excel, PowerPoint, Word);
- cunostinte avansate de limba engleza (scris si vorbit);
- aptitudini de comunicare verbala si scrisa;
- experienta de lucru cu baze de date.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea dezvoltarii unei cariere in marketing-advertising intr-o puternica companie de media.

Grupul Realitatea-Catavencu editeaza publicatiile Academia Catavencu, Cotidianul, Money Express, Business Standard, Investitii si Profit, Bilant, Le Monde Diplomatique, Idei in Dialog, reteaua 24 FUN, Tabu, Superbebe, Psihologia azi, J\\\'adore, IQads, Bucataria pentru Toti si Aventuri la Pescuit; televiziunile Realitatea TV si Money Channel; reteaua de radio Guerrilla; agentia de stiri NewsIn si reteaua in-store advertising Monopoly TV. www.gruprc.ro