MARKETING MANAGER, Asistent Marketing, Promoter

Business Jet

Job expirat

RESPONSABILITATI

Afacerea ta
Travel Reservation Management (TRM) este cel mai mare magazin de turism online din Europa. Zilnic ai acces la peste 50 milioane de excursii pe zi, oriunde in lume, la preturi fara concurenta pe continent.
Afiliindu-te la sistemul TRM, poti deveni consilier si distribuitor de excursii. Ai o piata imensa. Anual, aproximativ 1- 3 mil. turisti romani pleaca in vacanta in strainatate. Cu ajutorul sistemului informatic performant si a experientei noastre vei putea vinde usor excursii, vei putea crea propriile variante de excursii, vei putea personaliza orice vacanta pe gustul clientilor tai. Vei putea avea propria ta afacerea in cea mai frumoasa industrie de pe planeta-Turismul.
Vei beneficia de:
- sistem informatic de informare si ofertare
- traininguri de vanzare
- traininguri de dezvoltare a afacerii ta le prin TRM
- asistenta si consultanta expertilor nostri in construirea carierei tale, pas cu pas
RESPONSABILITATI / BENEFICII
- coordoneaza, dezvolta si implementeaza activitati specifice de marketing impreuna cu echipa departamentului
- organizeaza evenimente, intalniri si sedinte
- promoveaza produsele si imaginea companiei prin toate canalele de promovare
- pastreaza legatura permanenta cu clientii si partenerii potentiali in vederea transformarii lor in clienti sau parteneri activi
- dezvoltarea retelei de distributie
- face propuneri pentru imbunatatirea continua a serviciilor si imaginii companiei
- deplasari in interes de serviciu

Pentru mai multe detalii click aici: http://www.businessjet.ro/index.php?pag=b2b&partener_id=2
Daca asta vrei sa faci ai ajuns exact unde trebuia!

CERINTE

Aptitudini si deprinderi necesare
- cunostinte solide de marketing si management
- aptitudini de conducere, coordonare si planificare
- foarte bune abilitati in vanzari si negociere
- abilitati de organizare si comunicare
- experienta in marketing minim 3 ani
Esti:
- o persoana, creativa, optimista , receptiva, comunicativa, dinamica, perseverenta, ordonata, flexibila, usor adaptabila la orice situatie,
- apta de a acumula noi cunostinte, capabila de lucru in echipa, cu asimilare rapida a cunostintelor noi, cu vointa de afirmare si de dezvoltare profesionala progresiva ,
- orientata spre rezultate, cu grad mare de implicare, si cu capacitatea de a lucra cu oamenii
- cu simt etic si moral dezvoltat, inteligenta emotional, capacitate de auto-motivare,
- stii ce vrei de la viata si ai calitatile necesare pentru a conduce o companie.
- schimbarea este motivatoare, stimulatoare ?i energizant? pentru tine

Visul tau este:
- sa aspiri intodeauna la tot ce este mai bun,
- sa dai tot ce ai mai bun pentru succesul in viata pe plan profesional cat si pe plan personal.
- sa ai un venit care sa-ti permita sa traiesti in independenta financiara,
- de a avea propria ta locuinta, masina si tot ce ti-ai dorit de la viata

Te intereseaza:
- turismul, calatoriile, sa vizitezi si sa descoperi locuri noi ?
- sa intri in contact cu cat mai multa lume, pentru a cunoaste particularitatile de stil viata?
- navigarea pe internet, activitatile zilnice lejere si normale, lectura,
- sa iti suplimentezi veniturile si sa iti incepi propria afacere in cea mai frumoasa industrie de pe planeta?

Noi te vom ajuta !

Agentia de turism Business Jet, prezenta pe piata Romaniei din anul 1996, agent acreditat IATA si Neckermann va ofera:
- bilete avion la cele mai mici preturi cu plecare din aeroporturile Budapesta, Timisoara, Bucuresti
- sejururi la mare si la munte, excursii in Romania si strainatate
- managementul stresului si wellness in statiuni de odihna si tratament
- circuite si excursii in cele mai frumoase orase ale lumii de pe continentele: Europa, Australia, America, Asia, Africa
- cazari in toate orasele lumii
- transport cu autocare si microbuse in tara si strainatate
- rent a car
- asigurari
www.businessjet.ro