Marketing Manager

SC BLACK WATER SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- implicarea in stabilirea unor politici coerente de marketing si comunicare.
- elaborarea, implementarea şi dezvoltarea strategiilor şi politicilor de marketing ale firmei.
- creearea de documente de prezentare pentru diversele proiecte ale grupului nostru de firme.
- asigurarea de asistenta de specialitate in timpul prezentarilor de vanzari.
- intretinerea din punct de vedere continut si aspect a site-urilor noastre (partea de programare este asigurata de catre un programator specializat)
- monitorizarea permanentă a pieţei şi a concurenţei.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Cautam o persoana extrovertita si talentata in marketing si comunicare care sa ajute compania noastra sa influenteze decizia de cumparare a potentialilor clienti.
Limbi străine: engleză, eventual altă limbă de circulaţie internaţională, nivel avansat.
Capacitatea de a redacta rapoarte clare si corecte.
Creativitate literara este un mare avantaj.
Competenţe în elaborarea de instrumente de marketing şi sondare a pieţei;
Operare PC: Word, Excel, PowerPoint, baze de date.
Abilităţi de negociere, de coordonare şi planificare;
Carnet de conducere categ B
Experienta in tehnicile de promovare on-line, este un mare avantaj.

BENEFICII OFERITE

- recompense financiare in functie de performante

SC BLACK WATER SYSTEMS SRL este o soluţie competitivă, chiar şi atunci când oamenii sunt căutate de personal la nivel de conducere şi de mijloc, precum şi la nivel de specialitate. Ca o metodă alternativă de căutare directă, vom găsi pentru compania dumneavoastră personal pentru posturi de directori şi profesionişti cheie la momentul potrivit şi în locul potrivit.
Când căutam candidaţi, vom angaja cel mai larg spectru posibil. Conceptul nostru provine din Europa şi se bazează pe o filozofie de reţea care foloseşte o multitudine de surse ce ne conduc la cele mai bune alegeri ale candidaţilor potriviţi.