MARKETING MANAGER

CONSULTEAM ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Mentinerea si dezvoltarea parteneriatelor in reteaua retail;
¿ Analiza pietei si dezvoltarea de strategii de marketing în concordanta cu obiectivele companiei, tendintele pietei, costuri etc
¿ Dezvolta si coordoneaza activitati de marketing si strategii de promovare
¿ Negociaza contracte
¿ Analizeaza si interperteaza evolutiile legate de campaniile realizate, bugete, costuri, eficienta si raporteaza rezultatele
¿ Planificarea si gestionarea bugetului
¿ Monitorizarea si evaluarea rezultatelor campaniilor de marketing
¿ Studiaza si identifica noile tendinte ale pietei si noi oportunitti pentru imbunatatirea ofertei companiei

CERINTE

¿ Experienta profesionala de minimum 3 ani ca Marketing Manager
¿ Studii superioare
¿ Bune cunostinte de operare PC (Excel, Word, PowerPoint)
¿ Permis de conducere auto: B
¿ Cunostinte foarte bune de limba engleza (franceza / germana avataj)
¿ Abilitati de organizare si planificare foarte dezvoltate
¿ Abilitati de luare a deciziilor
¿ Orientare spre client, responsabilitate

BENEFICII OFERITE

¿ Pachet salarial competitiv
¿ Bonusuri in functie de performante
¿ Posibilitatea de dezvoltare intr-un grup multinational

Asteptam aplicatiile Dvs. si pe adresa jobs@consulteam.ro. Toate aplicatiile sunt tratate cu maxima confidentialitate

Recruiting Agency. ConsulTeam is part of VEDIOR GROUP. We offer our clients a broad range of professional services, including: HR Consulting, Personnel Recruitment, Executive Search, Training , Payroll & Personnel Administration. We seek motivated people whose attitude and problem-solving skills show strong potential for success.