MARKETING MANAGER

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea si implementarea strategiei si planului de marketing in concordanta cu obiectivele companiei;
- planificarea bugetului si a activitatilor de marketing pentru a obtine un maxim al rezultatelor cantitative si calitative;
- elaborarea si derularea campaniilor de promovare;
- analiza eficientei programelor de marketing si promovare derulate;
- analiza pietei si a competitiei;
- sustinerea realizarii obiectivelor de vanzari.

CERINTE

- pregatire universitara de specialitate ( preferabil in domeniul economic / marketing );
- experienta relevanta de minim doi ani intr-o pozitie similara;
- gindire strategica;
- cunostinte de planificare, bugetare si urmarire bugetara;
- capacitate de analiza si sinteza;
- abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, corelat cu performantele

Clientul nostru este o importanta companie nationala din domeniul farmaceutic ( retail ), ce are o indelungata traditie pe piata. Avind in vedere extinderea operatiunilor sale suntem in cautarea unui profesionist pentru postul de Marketing Manager