Marketing Executive

MOBIMAX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa identifice si sa implementeze metode de promovare care sa diferentieze oferta Mobimax de competitie, utilizand cele mai potrivite canale de distributie.
- Sa identifice segmentele relevante de clienti si nevoile de comunicatii ale acestora;
- Sa defineasca oferte care sa satisfaca nevoile clientilor;
- Sa identifice cele mai potrivite canale de distributie petru serviciile Mobimax si sa monitorizeze performanta acestora;
- Sa propuna metode, mesaje si cai de comunicare in concordanta cu obiectivele stabilite;
- Sa organizeze si sa pregateasca participarea la diferite evenimente;
- Sa monitorizeze si sa evalueze campaniile desfasurate;
- Sa asigure buna desfasurare a activitatilor promotionale;
- Sa creeze si sa intretina legatura cu media si agentia PR;
- Sa monitorizeze piata si competitia si sa propuna actiuni pentru a reactiona la schimbari.

CERINTE

- Cunostinte solide de marketing
- Absolvent de studii superioare- sectia Marketing
- Cunostinte generale de GSM si Internet/ IT
- Cunostinte foarte bune de PC (Word, Excel, Corel, Visio, Photoshop, Macromedia)
- Engleza - scris si vorbit- nivel avansat
- Seriozitate si un nivel al comunicarii interpersonale foarte bun
- Orientare catre rezultat, initiativa, flexibilitate, imaginatie.
Reprezinta avantaj
- Experienta anterioara in promovarea de servicii IT/ telecom/ Internet.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

Mobimax ofera conditii pe masura capacitatii fiecarui angajat. Limita superioara este data doar de performanta personala.
Acest lucru este asigurat printr-un pachet salarial flexibil ce include:
- salariu fix foarte competitiv
- telefon mobil, laptop, etc.

Mobimax este una dintre cele mai inovatoare companii de telecomunicatii din Romania. Tehnologia pe care o dezvoltam si pe care o vom promova in Romania ne permite sa revolutionam serviciile oferite publicului si companiilor din Romania.

Businessul Mobimax consta in a vinde propriile servicii si produse de telecomunicatii mobile si fixe catre companii si persoane fizice.

Modelul nostru de a construi si dezvolta o afacere se bazeaza pe calitatea oamenilor nostri si pe tehnologie. Avem nevoie de tine pentru a ne putea atinge obiectivele.

Avem o oferta mai buna si vom raspunde tuturor cerintelor celor care vor sa ni se alaturi si sunt: inovatori, educati, dornici pentru autodezvoltare si care au abilitati de comunicare exceptionale.