MARKETING EXECUTIV

FARMEXPERT DCI BUCURESTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificare, monitorizare, control, coordonare activitati legate de reclama si publicitate, imaginea Farmexpert, participarea la conferinte si simpozioane de profil;
- planificarea si organizarea simpozioanelor, conferintelor de presa si a altor evenimente proprii destinate clientilor externi si reprezentantilor mass media;
- conceperea si editarea catalogului lunar de produse;
- administrarea continutului site-ului www.farmexpert.ro;
- coordonarea proiectelor de cercetare de piata;
- comanda si gestiunea obiectelor inscriptionate - promo, cadourile pentru clienti.

CERINTE

- studii superioare (de preferat: jurnalism, stiintele comunicarii, sociologie);
- vechime: minim 1 an
- cunostinte operare PC/Excel; Windows, Powerpoint; Outlook;
- limbi straine: engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- mediu de lucru competitiv

Situata in topul importatorilor si distribuitorilor de medicamente si produse parafarmaceutice, FARMEXPERT DCI este o companie cu capital romanesc integral privat, infiintata in anul 1996, la Bucuresti. Echipa FARMEXPERT cuprinde 500 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane a Farmexpert si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.