Marketing Asistant

Duo Best Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea campaniilor de Marketing si PR;
- Coordonarea, organizarea si urmarirea activitatilor de marketing si PR;
- Propunerea, implementarea si coordonarea studiilor de piata;
- Masurarea, analiza si evaluarea activitatilor de Marketing;
- Planificarea, analiza si controlul implementarii bugetului aferent activitatilor de marketing si PR;
- Realizarea proiectelor de campanii de promovare si coordonarea desfasurarii lor (supervizarea productiei de reclame TV, spoturi audio, a machetelor si materialelor POS) si stabilirea canalelor de comunicare;
- Negocierea si incheierea contractelor.

CERINTE

- Experienta min 3 ani in Branding/Marketing de produs/lant de magazine (POS);
- Experienta in coordonarea individuala a activitatii;
- Experienta (dovedita) si usurinta in negocierea cu reviste, ziare si alte mijloace media;
- Experienta in creare si administrare de buget de marketing;
- Experienta de lucru atat individual cat si in colaborari.

BENEFICII OFERITE

- Salariu si beneficii atractive.

Companie austriaca orientata spre oferirea de servicii marketing si relatii publice.