Marketing and Sales Specialist

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie cu o experienta vasta in productia de polistiren, infiintata in Israel in anul 1966, doreste sa angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Marketing and Sales Specialist. Firma are peste 130 de angajati in Israel si doreste sa isi largeasca activitatea deschizind o noua fabrica de polistiren in Romania.

Aceasta pozitie reprezinta o excelenta oportunitate pentru aplicarea cunostintelor si abilitatilor in
domeniul marketingului, vanzarilor si relatiilor publice.

CERINTE

¿ obligatoriu, experienta in marketing si vanzari in domeniul constructiilor min 4 ani
Cerinţe:

¿ studii superioare finalizate, master sau curs marketing - constituie avantaj
¿ cunostinte foarte bune de marketing si vanzare
¿ limba engleza - nivel avansat
¿ obligatoriu, cunostinte foarte bune operare PC
¿ permis de conducere categoria B

Calitati:
¿ abilitati foarte bune de comunicare si interrelationare personala
¿ orientat spre rezultate, responsabil si proactiv, capabil sa se auto-organizeze
¿ initiativa
¿ capacitate de analiza si sinteza
¿ motivatie sustinuta de lucru
¿ loialitate
¿ aptitudini dovedite de vanzare, de promovare

BENEFICII OFERITE

¿ salariu fix si comision in functie de performantele si abilitatile personale
¿ automobil
¿ telefon mobil
¿ lucrul intr-o echipa in formare