Marketing and administrative assistant

EUROGLOBAL AUDIT & ADVISORY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoasterea si informarea constanta asupra evolutiei domeniului in care activeaza compania;
- Evaluarea si analiza pietei pentru identificarea tendintelor si a nevoilor
- implementarea planurilor de marketing
- Monitorizarea activitatii competitorilor si buna cunoastere a produselor acestora
- Suport in gestionarea construirii imaginii firmei
- Realizarea rapoartelor destinate Managerului, potrivit instructiunilor
- Stabilirea de intalniri pentru Manager
- Suport in analiza productivitatii staffului profesional
- Asistenta in organizare de conferinte, seminarii, alet evenimente

CERINTE

- studii superioare economice, preferabil cu specializarea marketing
- experienta in marketing de minimum 2 ani.
- o buna cunoastere a domeniului de activitate a companiei
- bune abilitati de operare PC
- limba engleza (nivel avansat)
- cunoasterea altor limbi straine si detinerea permisului de conducere constituie un avantaj
- persoana dinamica, cu aptitudini de lider
- bune abilitati de comunicare si de negociere
- disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- salariu in functie de performanta

DESCRIEREA FIRMEI

MEMBRU Camera Auditorilor Financiari din Romania