Marketing analyst

OPS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-elaborarea de studii si analize de piata
-monitorizarea concurentei
-realizarea segmentarii si identificarea oportunitatilor de piata
-realizarea de informari periodice privind noutatile in domeniu
-pregatirea participarilor la targuri / expozitii
-realizarea de rapoarte de activitate

CERINTE

-absolvent institutie de invatamant superior
-cel putin doi ani experienta in marketing
-engleza, franceza constituie un plus
-MsOffice, navigare Internet
-abilitati de comunicare
-creativitate
-adaptabilitate
-responsabilitate in indeplinirea sarcinilor / respectarea termenelor
-persoana metodica, organizata
-spirit analitic

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes

-Conditii de pregatire profesionala

-Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista

OPS, companie româno-elveţiană, este prima companie de Marketing Direct din Romania, ce ofera urmatoarele servicii: soluţii integrate de marketing direct, fulfillment, call center, constituire şi management baze de date, aplicatii software si hardware, etc..