MARE Oportunitate de Cariera: CONTABIL JUNIOR in cadrul unei companii multinationale!

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea profitabilitatii proiectelor
- Facturarea clientilor proiectelor
- Inregistrarea in sistem a facturilor de achizitii pe proiecte

CERINTE

- studii economice finalizate
- limba engleza fluent
- abilitati de operare PC: MS Office
- flexibilitate
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- sprijin in construirea unei cariere in domeniul financiar-contabil
- posibilitatea de a deveni parte a unei echipe de profesionisti
- pachet salarial motivant
- training SAP

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.
Suntem o prezenta importanta pe piata de consultanta din Romania, cu o dezvoltare dinamica de-a lungul a peste 14 ani de existenta. Experienta astfel acumulata ne permite definirea unor solutii sinergice clientilor nostri, solutii care pot satisface un camp larg de nevoi specifice din domeniul Capitalului Uman.

RECRUTAM acum pentru unul din clientii nostri, o COMPANIE MULTINATIONALA DE SUCCES, care activeaza in domeniul constructiilor.