MARCHENDAISER

SC IVET COMPROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii si a produselor companiei
- evoluarea cerintelor pietii
- participarea la promotiile organizate de companie si de carte furnizori
- simt estetic in organizarea produselor la raft, asezare preferentiala
- realizarea expunerii produselor si asigurarea vizibilitatii acestora
- realizarea amenajarilor necesare pentru promotii in functie de cerintele prestabilite
- monitorizarea permanenta a preturilor

CERINTE

- studii medii/superioare
- experienta pe un post similar minim 2 ani
- persoana comunicativa, ambitioasa, dinamica
- capacitate de organizare si planificare
- spirit de echipa
- permis conducere B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Oportunitatea de dezvoltare profesionalaprin participarea la programe de formare profesionala
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o societate stabila aflata in plina dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

www.ivet.ro