MANIPULANT MARFURI DEPOZIT

Dimex Ela Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se subordoneaza gestionarului sau sefului de depozit
Receptionarea marfii,completarea documentelor de intrare si iesire marfa
Raspunde alaturi de gestionar de stocurile de marfa cantitativ si calitativ
Pregateste si ambaleaza comenzile primite, livreaza marfa conform facturii
Inventariaza marfurile, raspunde de aranjarea marfurilor
Respecta normele de PSI si protectia muncii

CERINTE

Experienta intr-un post similar
FARA ANTECEDENTE PENALE
Studii medii

RUGAM CANDIDATII CARE NU AU EXPERIENTA SA NU APLICE

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Bonusuri in functie de performanta

S.C. DIMEX-ELA IMPEX S.R.L. ESTE O COMPANIE NATIONALA DE DISTRIBUTIE PRODUSE PARAFARMACEUTICE SI COSMETICE. UNIC IMPORTATOR DE VITAMINE SI MINERALE EFERVESCENTE MEGAVIT SI A GAMEI DE COPII APPLEBABY, A GAMEI DE COSMETICE DAX COSMETICS, A GAMEI DE SAMPOANE JOANNA, A SUPLIMENTELOR NUTRITIVE HERBA STUDIO