MANIPULANT MARFURI

HK IMPEX 97 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATRIBUTII PRINCIPALE:
*pregatirea marfurilor in functie de comenzile primite de la seful de depozit;
*incarcarea si/sau descarcarea marfurilor in/din autovehiculele de livrare;
*verfificarea marfurilor sosite in depozit;
*manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate,in functie de sortimente,manual.
*participarea la inventarierea marfurilor din gestiune;

CERINTE

*minim 10 clase;
*persoana onesta,serioasa,responsabila

BENEFICII OFERITE

salariu motivant,bonusuri,tichete de masa;
tel.contact:(L-V/8-17)
0728.305.853;
0728.305.830
0728.305.809
cv-urile se pot trimite si la adresa:claudia.comanita@rco.ro

Societatea noastra, cu o prezenta de peste 10 ani pe piata interna, este unic importator si distribuitor al produselor RCO. Printre produsele comercializate se numara o gama impresionanta de articole sport, jucarii din plus, camping si articole plaja. Prezenta noastra este asigurata printr-o retea proprie de distributie la nivel national cat si prin intermediul unei bune colaborari cu cele mai mari si importante retele de hipermarketuri din Romania: Carrefour, Cora, Auchan,Selgros, Real,Metro. Daca oferta noastra va surade ca viitor, asteptam sa aplicati pentru postul disponibil, mentionand ca vor fi contactate doar persoanele care intrunesc calitatile si aptitudinile necesare job-ului.