Manipulant Marfuri

Gmarket

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este de manipulant marfuri in cadrul depozitului nostru din Popesti Leordeni.

CERINTE

Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
Energie, atitudine pozitiva, onestitate
Capacitate de lucru in echipa
Spirit comercial

BENEFICII OFERITE

Oferta de angajare va fi adresata candidatilor care intrunesc in cea mai mare masura cerintele mentionate in prezentul anunt si va cuprinde:
a) salariul net aferent postului vacant, conform grilei SC GIMROM Holding;
b) tichete de masa
c) training de specialitate
d) sansa unei cariere intr-un domeniu dinamic, in cadrul unui colectiv tanar

SC Gimrom Holding SA a fost infiintata in anul 1998 si face parte din Grupul FIBA, alaturi de alte 26 de companii din 9 tari. Principalele domenii de activitate ale grupului sunt: financiar, bancar si retail.
SC Gimrom Holding SA are drept obiect de activitate comercializarea produselor alimentare si nealimentare in cadrul retelei proprii GIMA SUPERSTORE, acum Gmarket. Misiunea companiei este de a furniza clientilor Gmarket cele mai bune produse de larg consum, intr-o ambianta placuta, pentru a imbunatati calitatea vietii.
Primul magazin Gima din Romania s-a deschis in anul 1999, in cadrul complexului comercial Bucuresti MALL.