Manipulant Marfa, zona Berceni, Bucuresti

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, manipulant marfa depozit in zona Popeesti Leordeni. (transport asigurat)

- Experienta in orice tip de depozit
- Functia ocupata este de picker
- Se lucreaza cu scaner
- Se pregatesc comenzi / produse cosmetice

Salariul oferit pentru postul acesta este de 850 lei net + tichete de masa

CERINTE

Pentru aplicatie, va rog sa trimiteti cv-ul pe m.catana@trenkwalder.com , specificand postul pentru care aplicati

BENEFICII OFERITE

850 lei net + tichete de masa + transport asigurat

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).