Manipulant marfa

Editura PRUT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Manipularea si aranjarea produselor in depozit in functie de sortiment;
Descarcarea si/sau incarcarea loturilor de marfa din/in masini;
Pregatirea marfurilor pentru livrare conform documentelor si/sau indicatiilor gestionarului;
Identificarea si separarea produselor deteriorate;
Participarea la livrarea comenzilor voluminoase;
Participarea la inventarierile periodice;
Implicarea activa in orice alte activitati de logistica coordonate de gestionar;
Folosirea eficienta a spatiului de depozitare;
Intretinerea curateniei in depozit si in zonele adiacente.

CERINTE

Cerinte:

Studii medii;
Experienta in activitatea de logistica reprezinta un avantaj;
Persoana energica si rezistenta la munca fizica;
Atitudine pozitiva si spirit de echipa;
Atentie distributiva;
Carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Salariu fix

Editura PRUT va ofera peste 300 de titluri cuprinse in circa 40 de colectii de carte pentru copiii de toate varstele si pentru parintii lor: de la carte educativa, povesti si carte-jucarie la capodopere ale literaturii romane si universale, atlase tematice si enciclopedii. Colaboreaza cu edituri din Italia, Spania, Marea Britanie, S.U.A. Este deschisa colaborarii cu autori, traducatori, ilustratori, editori din tara si din strainatate.