MANIPULANT MARFA

As Group Romtherm srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati si sarcini:
- încărca, descărca si manipuleaza mărfurile în incinta depozitului;
- răspunde de organizarea logistică eficientă a depozitului;
- receptioneaza si verifica marfurile livrate de catre furnizorii contractati;
- achizitioneaza marfuri de la furnizori;
- manipuleaza şi aşeaza marfurile receptionate/achizitionate in spaţiile special amenajate în funcţie de sortiment si categorie dupa cod, furnizor etc;
- pregăteste mărfurile pentru expediere catre lucrarile in curs;
- noteaza fiecare articol codificat pe care il scoate din gestiune in formularul “Necesar materiale/produse/echipamente”;
- încărca/descărca mărfurile în masina de marfa;
- livreaza marfurile către clienţi la locatiile lucrarilor in curs, conform comenzilor şi priorităţilor;
- este responsabil de urmarirea miscariilor de marfa de la o gestiune la alta si noteaza in formularul specific;
- participă la inventarierea mărfurilor din gestiune;
- păstrarea confidenţialităţii informaţiilor şi a documentelor legate de firmă;
- respectă prevederile normativelor interne şi procedurile de lucru privitoare la postul său;
- respectarea normelor de sănătate, securitate şi igienă în muncă, normelor de prevenire şi stingere a incendiilor şi acţiune în caz de urgenţă, normelor de protecţie a mediului înconjurător.

CERINTE

Cerinte:
- experienta minima in domeniu: trei ani in aprovizionare instalatii termice, sanitare, electrice;
- permis de conducere categoria B, cunoasterea foarte buna a Bucurestiului;
- identificarea si cunoasterea foarte buna a articolelor de instalatii sanitare, termice, electrice.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial
- salariu fix atractiv;
- telefon de serviciu;
- masina de marfa.

As Group Romtherm este o firma de instalatii cu experienta de 15 ani in domeniu si promoveaza solutii integrate in domeniul instalatiilor in constructii pentru segmentul domestic, rezidential si industrial: sisteme sanitare, sisteme termice, sisteme electrice, sisteme de climatizare si ventilatie. Clientul gaseste la noi atat echipamentele, materialele si accesoriile necesare functionalitatii oricarui tip de instalatii interioare si exterioare, cat si executia, montajul si maintenanta in exploatare a acestora.
Colaborarea directa cu branduri de renume: Rehau, Viessmann, Legrand, Geberit, Wilo, etc
www.roagr.ro