MANIPULANT INCARCARE, DESCARCARE, AMBALARE

ROMAX CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasurare activitati de manipulare, incarcare ¿ descarcare marfuri / produse din autotrans la aprovizionare, productie si pentru livrare manual si cu liza
- Aranjare a marfurilor in depozite, locuri de depozitare, autotrans
- Pregatirea comenzilor pentru livrare : paletare, ambalare, incarcare auto
- Ambalare produse lichide in recipienti

CERINTE

- Studii Medii/Scoala profesionala/Scoala generala
- Persoana fara cazier, muncitoare, dinamica, responsabila
- Persoana dornica sa lucreze pe o perioada indelungata de timp intr-o companie multinationala
- Stare de sanatate foarte buna
- Rezistenta la efort fizic sustinut

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru: 09.00 ¿ 17.30 (cu 30 min. pauza de masa)
- Orele suplimentare se recompenseaza conform prevederilor legale
- Salariul net 750 RON / LUNA
- Stabilitate a locului de munca si mediu de lucru profesionist
- Posibilitati reale de instruire si promovare pentru angajatii care vor dovedi seriozitate in realizarea sarcinilor.

Clientul nostru este o importanta companie multinationala producatoare de lacuri si vopsele, a carei strategie de dezvoltare si expansiune in tara noastra este stimulata de integrarea Romaniei in Uniunea Europeana incepand cu 2007.