MANIPULANT DOCUMENTE/FUNCTIONAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea zilnica a unor operatiuni privind sortarea documentelor in functie de criterii cronologice si descriere.
- Intocmirea de documente centralizatoare.
- Coordonarea activitatii echipei aflate in subordinea sa directa si raspunderea privind activitatea si rezultatele echipei ¿ in cazul in care va fi necesara coordonarea unei echipe.
- Comunicarea informatiilor necesare pentru desfasurarea in bune conditii a lucrarilor.
- Orice alte lucrari suplimentare repartizate de catre superiorii ierarhici.

CERINTE

- Studii medii.
- Disponibilitatea pentru delegatii in afara orasului Bucuresti.
- Abilitatea de a lucra bine in echipa.
- Abilitati de lucru sub presiunea timpului.
- Atentie distributiva.
- Abilitatea de conducere / coordonare a unei echipe constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri in functie de realizari, bonuri de masa/diurne pentru deplasare; posibilitati de promovare, mediu de lucru competitiv