Manichiurista

El Studio Style

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal este o persoana tanara, placuta, care isi iubeste meseria, dispusa sa lucreze intr-un colectiv tanar. Experienta candidatului trebuie sa fie de minim 2 ani, iar existenta unui portofoliu de clienti, desi nu este obligatorie, sporeste sansele candidatului.

CERINTE

- carte de munca
- salariu fix
- procent din incasari
- comision din produsele revandute
- bonus motivant in functie de realizare target
- bonusuri speciale
- clientela formata

Salonul El Studio Style a fost deschis in anul 2005 de o echipa tanarasi entuziasta, pentru a acoperi cateva domenii clasice in industria infrumusetarii: frizerie, hair-styling, coafor, manichiura-pedichiura, cosmeticasi masaj.

Strategia pe care am incercat sa o aplicam a fost cea a respectului fata de clientsi cea a calitatii ridicate, mentinand in acelasi timp un nivel decent al preturilor. Salonul nostru are in prezent 10 angajatisi dispune atat de experieta profesionala catsi de echipamentele necesare pentru a face fata oricaror cerinte venite din partea clientilor nostri.