Managing and Trade Director

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste strategia de marketing a companiei;
- Se ingrijeste de constructia imaginii companiei si a produselor promovate de aceasta;
- Evalueaza continuu cerintele pietei, stabileste obiectivele de lucru;
- Intocmeste planul anual de marketing si vanzari;
- Coordoneaza punerea in aplicare a planului de marketing si vanzari;
- Selecteaza si coordoneaza echipa de vanzari;
- Creeaza si dezvolta relatii cu clientii (KA nationali si internationali, alti parteneri);
- Intocmeste rapoarte in ceea ce priveste activitatea de marketing si vanzari;

CERINTE

Experienta in activitatea de coordonare, de preferat in domeniul fmcg, min. 3 ani

Cerinte:
- studii superioare finalizate in domeniul economic
- cunostinte foarte bune in domeniul marketing, vanzari
- limba engleza - nivel avansat
- limba maghiara - nivel avansat
- cunostinte foarte bune operare PC: Word, Excel, Internet, ERP
- permis de conducere categoria B

Calitati:
- motivat pentru a dezvolta o cariera in domeniul promovarii si vanzarii produselor de larg consum
- abilitati foarte bune de comunicare si interrelationare personala
- abilitati de coordonare
- bun organizator si negociator
- orientat spre rezultate,
- responsabil si proactiv
- initiativa
- gandire strategica
- loialitate

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- automobil
- laptop
- telefon mobil

Companie internationala cu o experienta vasta in productia si distributia de bunuri de larg consum doreste sa angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Managing and Trade Director

De asemenea, ajutam managerii si grupurile de munca oferindu-le servicii de:

Diagnoza Organizationala
Program de Evaluare a Performantelor Angajatilor
Team Building