MANAGERI VANZARI SI AGENTI DE VANZARI IN SISTEMUL DE SANATATE

DONARIO INTERNATIONAL TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala in domeniul e-commerce prezenta in 120 tari si are ca obiectiv extinderea in Romania. Se vor deschide reprezentante pe intreg teritoriul tarii si se formeaza acum echipa care va coordona activitatea celorlalte puncte de lucru.
Motto-ul companiei este : "REDEFINESTE-TI VIITORUL !"

RESPONSABILITATI:
- Familiarizarea cu metodele de vanzare si caracteristicile produselor si serviciilor oferite clientilor
- Cautare si contactare potentiali clienti
- Promovarea ofertei de produse
- Identificarea nevoilor clientului si prezentarea solutiei optime
- Follow-up clienti
BENEFICII:
- Program flexibil, lipsit de stres
- Posibilitatea de a calatori in tara si in afara tarii in interesul companiei
- Limita superioara a venitului lunar o stabileste fiecare si va fi functie de implicarea individuala

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Minte deschisa
- Abilitati in comunicare
- Ambitios, dinamic si motivat sa-si depaseasca limitele de care este constient astazi
- Determinat in obtinerea de rezultate
- Motivat sa aduca o schimbare in viata lui si a celor cu care relationeaza
- Cunoscator al limbii engleze
- Cunostinte de operare PC si navigare internet
- Cursuri in domeniul vanzarii sau comunicarii precum si experienta, constituie un avantaj
- Perseverenta si seriozitate
-Cunostinte a medicilor de familie(prezinta avantaj)
-Medicii de familie prezinta un avantaj considerabil

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

DESCRIEREA FIRMEI

Companie nationala ce se ocupa cu management financiar