Manageri de Zona

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Formarea si coordonarea propriei echipe de vanzari servicii financiare, dezvoltarea in permanenta a portofoliului de clienti, oferirea de consultanta post-vanzare, asigurarea atingerii obiectivelor stabilite, creearea profilului clientului si personalizarea solutiei financiare in functie de nevoile lui, intocmirea rapoartelor de activitate

CERINTE

Experienta in vanzari asigurari, foarte bune abilitati de comunicare,conducere, organizare, planificare, prioritizare, experienta relevanta intr-o pozitie de management, coordonarea echipei in activitatea de vanzare cat si post-vanzare, atitudine pozitiva, spirit antreprenorial, entuziasm si motivatie, orientat catre performante si obtinerea de rezultate de exceptie,dorinta de autodepasire, dezvoltare personala, profesionalism, adaptabilitate si rezistenta la stres, focalizat pe atingerea obiectivelor,seriozitate, valori personale stabile

BENEFICII OFERITE

Nivel de comisionare performant atat pentru vanzarile proprii cat si ale echipei, bonusuri de performanta,venituri lunare peste media din piata, program de training extensiv la nivel regional, national si international, apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate, oportunitate REALA de promovare in functie legata de rezultatele profesionale, posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala, program de incentivare motivant, excursii in strainatate