Manager Zonal- important distribuitor national de telefonie mobila si accesorii

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie nationala de distributie telefonie mobila cu sediu central in Cluj Napoca.
Compania este in cautarea unei persoane care sa ocupe postul de Manager Zonal pentru coordonarea filialelor din Bucuresti si Braila.
Prin parteneriatele sale cu cele mai importante firme producatoare din domeniul comunicatiilor mobile, compania reprezinta cea mai importanta firma de distributie de telefoane mobile si accesorii, telefoane fixe si cartele prepay.

- In principal activitate de coordonare si de dezvoltare manageriala,
- Identificarea unor noi oportunitati de business,
- Coordoneaza activitatea de vanzari si distributie a punctelor de lucru din subordine,
- Are in subordine Coordonatorii celor doua puncte de lucru, precum si Vanzarile directe: Key Account Manager, Reprezentant Vanzari, Asistent VD; Office -ul: Coordonator Office, Asistent vanzari, gestinar, facturist, soferi etc. si Divizia van-sales: echipa de agenti, din cele doua puncte de lucru,
- Planifica si organizeaza activitatea punctelor de lucru din Bucuresti si Braila,
- Stabilirea si indeplinirea obiectivelor urmarind criteriile trasate de companie,
- Raporteaza periodic rezultatele activitatii punctelor de lucru catre sediul central din Cluj Napoca,
- Respecta politicile si procedurile companiei in activitate si se asigura ca sunt respectate de intreaga echipa.

CERINTE

- Experinta in vanzari si management min 3 ani
- Experienta in coordonarea si formarea unei echipe,
- Studii superioare - de preferinta economice,
- Abilitati de operare calculator,
- Spirit organizatoric, dinamism si adaptabilitate,
- Bune abilitati de comunicare,
- Implicare puternica in activitate,
- Responsabilitate maxima si atentie sporita,
- Capacitate puternica de auto-organizare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial + beneficii,
- masina + telefon + laptop + training.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.