Manager zonal

SC Dinamic 92 Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea echipei de vanzari in conditii de rentabilitate si dezvolta zona de acoperire atribuita;
- Urmareste derularea activitatilor comerciale in conformitate cu contractele incheiate;
- Implementeaza impreuna cu agentii strategia de vanzare, conform KPI stabiliti la nivel managerial si urmareste realizarea planului de vanzari si profit;

CERINTE

- experienta in vanzari si intr-un post de conducere de min 2 ani;
- bune abilitati de comunicare, relationare, organizare;
- disponibilitate pentru deplasari;

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut;
- colaborare cu o echipa profesionista;
- posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;
- masina de serviciu;

Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de ANVELOPE pt turisme, 4X4, camioane si agroindustriale, uleiuri si consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare (ambiental).

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 5 puncte de lucru din Piatra Neamt, Iasi, Bucuresti, Timisoara si Cluj.