MANAGER VANZARI VOPSELE LAVABILE PENTRU SECTORUL BUSINESS TO BUSINESS

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati majore:

- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor directe business to business cu clientii existenti si potentiali din sectorul constructii;
- Analiza solicitarilor si cererilor de oferta;
- Intocmirea si prezentarea ofertelor / documentatiilor tehnice si comerciale;
- Asigurarea suportului tehnic pentru utilizarea corecta a vopselurilor lavabile.

CERINTE

- Studii superioare tehnice (constructii, chimie etc);
- Experienta min 3 ani in vanzari vopsele lavabile sau materiale de constructii in sistem business to business;
- Experienta relevanta in pozitii similare;
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat;
- Cunostinte operare PC (MS Office);
- Carnet conducere ctg.B.

Abilitati:
- Comunicare si prezentare informatii tehnice;
- Capacitate de organizare, analiza si decizie;
- Initiativa si orientare pe rezultate;
- Capabilitate de invatare rapida si adaptare;
- Capacitate de lucru sub stress si in program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie multinationala in plina dezvoltare;
- Mediu de lucru stimulativ.

Numai persoanele care intrunesc conditiile de experienta in vanzari business to business in constructii vor fi selectate si contactate in vederea participarii la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Clientul nostru este o importanta companie multinationala productie si comercializare lacuri si vopsele, a carei strategie de dezvoltare si expansiune in tara noastra este stimulata de integrarea Romaniei in Uniunea Europeana incepand cu 2007.