Manager Vanzari Bucuresti

SC CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- respecta politica de vanzare,a promotiilor si a altor activitati de marketing;
- organizeaza, supervizeaza si planifica activitatea reprezentantilor comerciali directi si din showroom-urile filialei;
- distribuie si transmite reprezentantilor de vanzari si agentilor de vanzari directe obiectivele de vanzari lunare si stabileste modalitati de a masura daca aceste obiective sunt realizate;
- analizeaza si urmareste evolutia vanzarilor in vederea realizarii obiectivului lunar;
- intocmeste si transmite la termenele stabilite rapoarte privind evolutia vanzarilor;
- urmareste sistemul de raportare al echipei de vanzari a filialei;
- urmareste ca forta de vanzare sa actualizeze baza de date;
- monitorizeaza prezenta si activitatea in zona a competitorilor si asigura o informare promta si eficienta cu privire la concurenta;
- mentine relatia cu clientii actuali si dezvolta portofoliul;
- promoveaza interesele si obiectivele companiei pe piata.

CERINTE

-absolvent studii superioare;
-experienta relevanta in managementul vanzarilor;
- excelente abilitati de coordonare, planificare si organizare;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- abilitati de interrelationare si spirit de echipa;
- proactiv;
- MS Office;
- domiciliul stabil in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

-perspective de crestere impreuna cu o echipa tanara intr-o firma la nivel national;
-masina de serviciu;
-telefon de serviciu;
-pachet salarial deosebit si comision in fuctie de realizari;
-acces la programe de pregatire si dezvoltare.

Compania Casa Noastra ,cu sediul in Craiova, este lider in Romania in productia si distributia de ferestre si usi din PVC cu sticla termoizolanta.
Compania deruleaza in prezent un plan de investitii (sedii de productie, administrative, logistica si distributie) de peste 20 milioane de Euro, cea mai mare investitie din Romania din acest domeniu de activitate.
Reteaua de distributie este compusa din peste 70 de showroom-uri, repartizate in jumatatea de sud a tarii si are o dezvoltare deosebit de dinamica.
Compania Casa Noastra este formata din oameni tineri, bine pregatiti, inovatori, comunicativi si pasionati de ceea ce fac.
Daca ai acest profil, vino sa te alaturi echipei noastre !

www.casanoastra.ro