Manager Vanzari - Audio Video Multinationala

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea profitabila a produselor Audio Video, catre clientii mari de tipul lanturilor de supermarketuri;

- Identificarea si dezvoltarea relatiei cu potentialii distribuitori si alte companii partenere;

- Incheierea contractelor cu astfel de companii partenere si mentinerea legaturilor;

- Mentinerea si consolidarea contactelor cu clientii si distribuitorii;

- Raporteaza periodic catre Directorul National de Vanzari si catre Product Managerul de la Producator;

- Coordoneaza activitatea Directorului de Vanzari adjunct

- Atinge targeturi de vanzari lunare si anuale.

CERINTE

- Studii tehnice;

- Experienta relevanta ape o pozitie similara, in reprezentanta romaneasca a unei multinationale, producator Audio Video;

- Limba engleza, nivel avansat;

- Cunostinte de ERP, preferabil Oracle;

- Cunostinte de Marketing si Cercetare de Marketing;

- Permis de conducere Cat B.

BENEFICII OFERITE

- Oferta salariala foarte motivanta.

Suntem o companie romano-austriaca prezenta, din 1999, pe piata romaneasca cu o gama de servicii specializate de consultanta in domeniul resurselor umane.