Manager echipa de vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutarea, selectia, instruirea, motivarea si evaluarea activitatii echipei de consultanti financiari;
 Planificarea activitatii de vanzari a echipei de consultanti financiari;
 Raspunde de atingerea obiectivelor de vanzari;
 Raspunde de calitatea serviciilor oferite de catre companie si urmareste imbunatatirea continua a acestora;
 Elaborarea de rapoarte specifice.

CERINTE

Studii medii, preferabil superioare
 Minim 1 an experienta in managementul vanzarilor in industria de asigurari;
 Cunostinte foarte bune privind piata asigurarilor (in special a celor de viata si sanatate);
 Excelente abilitati de relationare si comunicare;
 Capacitate de planificare si organizare;
 Orientare puternica spre rezultate;
 Spirit antreprenorial;
 Cunostinte MS Office.

BENEFICII OFERITE

Cel mai ofertant plan de cariera din piata de profil in cel mai antrenant mediu de lucru;
 Plan de finantare atractiv;
 Comisioane din vanzari directe, supracomisioane din vanzari, bonusuri lunare si trimestriale;
 Programe de training la standarde germane;
 In functie de performanta, concursuri cu bonusuri, vacante si alte premii.