Area Sales Manager

Lider Plus SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Lider Plus SRL angajeaza ASM pentru Departamentul Sisteme de Fixare si Organe de Asamblare.

- Promovarea produselor;
- Vanzare consultativa;
- Gasirea de noi clienti;
- Mentinerea relatiilor cu clientii;
- Prospectare;
- Marirea bazei de clienti si cresterea vanzarilor;
- Efectuare rapoarte;
- Monitorizare concurenta.

CERINTE

- Experienta minim 2 ani in domeniul Vanzari, Sisteme de Fixare si Organe de Asamblare;
- Posesia autoturism propriu;
- Comunicabil, sarguincios, responsabil;

BENEFICII OFERITE

Dupa interviu

Lider Plus Srl este una din companiile cu o dezvoltare dinamica pe piata de materiale si echipament de constructie.

Domeniu de activitate al grupului de companii LIDER ¿¿¿ organe de asmblare - ¿¿i-a ¿¿nceput activitatea in 2004.

Datorita selectiei competente a furnizorilor deja astazi LIDER poate sa ofere un sortiment larg de materiale pentru fixare la preturi competitive.

Toate produsele oferite sunt certificate.

Lider a confirmat calitatea ¿¿nalt¿¿ a produselor sale prin intermediul certificatului ISO 9001:2000.